Veracomp zmienia nazwę na Exclusive Networks Poland

This post is also available in: English

Firma, wcześniej znana jako Veracomp, od 3 lutego 2022 roku oficjalnie zmieni nazwę na Exclusive Networks Poland SA. Rebranding jest efektem przejęcia przez francuską firmę Exclusive Networks.

Zwieńczenie przejęcia

Pierwsze informacje o przejęciu Veracomp przez Exclusive Networks pojawiły się już we wrześniu 2020 roku. Sama transakcja z kolei została sfinalizowana w styczniu 2021 roku. Już wtedy pojawiły się informacje o planowanym całkowitym procesie rebrandingu marki Veracomp. Więcej na ten temat pisaliśmy w tym artykule.

Teraz francuska firma zwieńcza pełen proces. Od 3 lutego 2022 r. Veracomp będzie funkcjonować pod nowym szyldem Exclusive Networks Poland SA. Zmiany wprowadzają również pozostałe, zagraniczne oddziały, należące wcześniej do grupy Veracomp. Z udostępnionych informacji wynika, że firma jest obecna w 18 krajach.

,,Proces rebrandingu rozpoczęliśmy w styczniu 2021. Przez ostatni rok firma nazywała się Veracomp – Exclusive Networks Poland S.A. Chcieliśmy w ten sposób zakomunikować o połączeniu dwóch, doświadczonych spółek i wprowadzić nowego gracza na rynek CEE. Myślę, że po roku kompleksowych działań marketingowych nasi partnerzy nie będą mieli problemu z rozpoznaniem Exclusive Networks Poland S.A. – „globalnego” dystrybutora VAD z „lokalnym” zespołem. Tym bardziej, że nadal będziemy pracować nad budowaniem świadomości nowej nazwy, która jest synonimem zaufania, kompetencji i bliskich relacji” – wyjaśnia Anna Styrylska – Marketing & PR Director w firmie Exclusive Networks Poland S.A.

Podobne wpisy