UPC zmienia ofertę, w tym jej ceny

laptop - komputer

This post is also available in: English

UPC Polska podniesie jakość swoich usług internetowych, ale zmiana będzie wiązała się również ze wzrostem cen usług. Modyfikacje katalogu usług zaczną obowiązywać od 1 lutego 2022 r., a koszt abonamentu może wzrosnąć o 8 zł.

Internet nawet do 750 Mb/s.

UPC Polska w swoich działaniach stawia na rozwój świadczonych usług. Zdaniem operatora jednym z głównych przejawów takich działań jest zapewnienie jak największej przepustowości łącza internetowego. Dlatego abonenci UPC Polska od 1 lutego 2022 r. zyskają możliwość przyspieszenia swojej usługi do nawet 750 Mb/s. Informacja o planowanych modyfikacjach katalogu usług została przekazana za pomocą wiadomości e-mailowej oraz SMS-owej.

Jednak zmiana przepustowości łącza internetowego wiąże się również ze zmianą ceny usługi. W komunikacie UPC informuje, że abonament wzrośnie o 8 zł. Abonenci którzy nie chcą skorzystać z oferty mogą do końca stycznia 2022 roku zadeklarować rezygnacje z przedstawionej oferty. Natomiast użytkownicy, którzy nie podejmą żadnych działań będą mogli przez 6 miesięcy testować zwiększoną prędkość internetu. W tym czasie mogą zdecydować, czy chcą korzystać dalej z nowej usługi, czy powrócić do wcześniejszej. Oczywiście UPC zapewnia, że w przypadku rezygnacji wszystkie koszty zostaną zwrócone.

Podobne wpisy