CDA uruchamia platformę telewizyjną

telewizja

This post is also available in: English

Sierpień 2021 to nie tylko debiut Viaplay na rynku płatnej telewizji i VOD w Polsce. Tydzień po oficjalnym uruchomieniu platformy NENT Group, zostanie uruchomiona kolejna usługa. Nowa platforma pod nazwą CDA TV będzie świadczyć głównie usługi związane z transmisją programów telewizyjnych w modelu OTT.

CDA TV

CDA TV zadebiutuje na polskim rynku 9 sierpnia 2021 roku. Nowa usługa to przede wszystkim telewizja w modelu OTT, dzięki czemu odbiorcy mogą uzyskać dostęp do programów telewizyjnych i radiowych za pośrednictwem połączenia internetowego. Możliwość skorzystania z CDA TV uzyskają wyłącznie subskrybenci CDA Premium.

W ofercie dostępne będą trzy różne opcje programowe. Pierwszy, ,,Pakiet Powszechny” obejmie bezpłatne, ogólnodostępne kanały telewizyjne. Druga opcja „Pakiet Start” zagwarantuje dostęp do około 40 stacji telewizyjnych, w tym: Kino Polska, Dizi, Polsat Viasat Nature czy Da Vinci Kids. Ostatni „Pakiet Podstawowy” to dostęp do blisko 90 kanałów telewizyjnych, takich jak: BBC, Viasat World, stacje History, Crime&Investigation, pakiet kanałów filmowych Filmbox oraz AMC Channel i Sundance Channel. Ceny płatnych pakietów to odpowiednio 23,99 zł i 30 zł.

Dostęp na dowolnym urządzeniu

Jak czytamy w komunikacie, usługa CDA TV będzie dostępna na dowolnym urządzeniu. Z oferty można korzystać także podczas pobytu w krajach Unii Europejskiej, a większość kanałów nadawana jest w jakości Full HD, przy czym cztery stacje już wkrótce dostępne będą w jakości 4K.

Więcej informacji na temat dostawców usług VOD w Polsce możesz znaleźć w naszym najnowszym raporcie ,,Rynek płatnej telewizji i usług VOD w Polsce 2021. Analiza rynku i prognozy rozwoju na lata 2021-2026”. Raport przedstawia najważniejsze trendy na rynku, liczbę użytkowników serwisów VOD i analizę oferty operatorów VOD dostępnych w Polsce. Wszystkie prognozy uwzględniają wpływ epidemii COVID-19 na rynek.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *