Sinersio: premia dla pracowników zaszczepionych na COVID-19

Covid-19

This post is also available in: English

Firma Sinersio poinformowała, że każdy pracownik zaszczepiony na wirusa COVID-19 otrzyma premię w wysokości 500 zł. To pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce.

Najważniejsze jest dobro firmy

Sinersio, jeden z liderów branży IT w Polsce oficjalnie poinformował, że każdy pracownik należący do firmy który zdecyduję się na przyjęcie szczepionki otrzyma premie w wysokości 500 zł. Jak podkreśla, takie działania mają na celu wyłącznie dobro firmy oraz zapewnienie bezpieczeństwa ich klientów.

,,Wszystkim nam zależy na tym, by polskie społeczeństwo jak najszybciej uporało się z pandemią koronawirusa. Motywując naszych pracowników do przyjęcia szczepionki, dołożymy cegiełkę do szybszego powrotu do normalności” – mówi Tomasz Stępski, prezes Sinersio.

Dobrowolna decyzja

Równocześnie firma zaznacza, że decyzja o podjęciu szczepienia przeciw COVID-19 jest decyzją samodzielną i Sinersio w ten sposób nie chce wywierać presji na pracownikach. Premia jest jedynie zachętą oraz podziękowaniem za odpowiedzialne zachowanie, które może przysłużyć się sprawnemu funkcjonowaniu całej organizacji.

,,Jesteśmy właścicielem jednego z najbezpieczniejszych obiektów data center w Polsce. Przechowujemy dane firm i instytucji, a jak wiadomo – serwery pracują 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Nie możemy sobie pozwolić nawet na najmniejszą przerwę. Oprócz tego sprzedajemy inne usługi. Każde wyłączenie pracownika z powodu zakażenia czy kwarantanny zwiększa ryzyko ograniczenia ich dostępności dla klientów” – dodaje Tomasz Stępski.

Sinersio Polska to firma z branży IT, która posiada jeden z najnowocześniejszych obiektów data center w Polsce – jeden z dwóch posiadający europejski certyfikat EN50600, zatwierdzony przez Komisję Europejską i rekomendowany przez Komisję Nadzoru Finansowego. Spółka oferuje rozwiązania w chmurze (prywatnej i hybrydowej), aplikacje do tworzenia kopii bezpieczeństwa danych firmowych, zaawansowane środowiska IT dla systemów ERP, CRM, BI i innych oraz pełen outsourcing informatyczny.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *