Roman Młodkowski dyrektorem strategii i komunikacji w OChK

This post is also available in: English

Roman Młodkowski objął funkcję dyrektora strategii i komunikacji w Operatorze Chmury Krajowej, spółce należącej do Polskiego Funduszu Rozwoju i PKO Banku Polskiego.

Praca na strategią i komunikacją spółki

W połowie kwietnia Operator Chmury Krajowej (OChK) rozpoczął świadczenie usług dla pierwszego klienta, którym jest PKO Bank Polski. Na obecnym etapie, bank wykorzystuje usługi Chmury Krajowej w zakresie outsourcingu środowiska testowego w oparciu o model IaaS. Znani są również kolejni partnerzy technologiczni.

Roman Młodkowski zajmie się uporządkowaniem i ukończeniem prac nad strategią biznesową firmy. Do jego obowiązków należy także zewnętrzna i wewnętrzna komunikacja spółki.

Przez wiele lat w TVN

Roman Młodkowski ostatnio był związany z firmą konsultingową New Story. Przedtem przez dwa lata pracował w Grupie Onet- RAS Polska, kolejno jako dyrektor pionu biznesu i finansów oraz dyrektor programowy polskiej edycji „Forbesa”. Od 1997 roku do 2013 roku Roman Młodkowski pracował w Grupie TVN. Początkowo prowadził „Fakty”, potem kierował redakcją biznesową TVN24, a następnie kanałem TVN CNBC. Prowadził też kilka programów, m.in. „Fakty Ludzie Pieniądze”.

Roman Młodkowski to też laureat wielu nagród, między innymi Kisiela, Fikusa i Grand Press (2006). Jest absolwentem Advanced Management Program IESE Business School i Nauk Politycznych UW. Autor licznych, wielokrotnie nagradzanych formatów telewizyjnych, w tym popularnego przez wiele lat magazynu „Firma”.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *