Rafał Lorenc w zarządzie nazwa.pl

broadband-cable-wires-close-up

This post is also available in: English

Zarząd nazwa.pl powołał Rafała Lorenca na stanowisko Członka Zarządu spółki. Menedżer pełni funkcję Dyrektora IT nazwa.pl.

Blisko 15 lat w nazwa.pl

Rafał Lorenc od początku swojej kariery zawodowej jest związany z branżą IT. Na jego wysokie kompetencje składają się: praktyczna wiedza informatyczna, bogate doświadczenie branżowe oraz umiejętność zarządzania zespołami projektowymi. Ze spółką nazwa.pl współpracuje od 2005 roku, przechodząc w tym czasie wszystkie szczeble ścieżki zawodowej. Od 2017 roku piastuje funkcję Dyrektora IT nazwa.pl. Jego bogate doświadczenie ma bezpośredni wpływ na dynamiczny rozwój nazwa.pl i wdrażanie najnowszych rozwiązań technologicznych.

Lider rynku małego hostingu

Z danych PMR wynika, że nazwa.pl to lider rynku małego hostingu w Polsce. nazwa.pl to nr 1 w Polsce w zakresie rejestracji domen i świadczenia usług hostingowych. Firma jest także liderem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają przedsiębiorcom rozwijanie profesjonalnego biznesu w Internecie.

Od 1997 r. z usług nazwa.pl skorzystało ponad 1 mln klientów, rejestrując ponad 4 mln domen i uruchamiając ponad 500 tys. usług hostingowych. W 2019 roku spółka została uznana przez Ministerstwo Cyfryzacji za operatora usługi kluczowej dla cyberbezpieczeństwa Polski, polegającej na prowadzeniu autorytatywnego serwera DNS.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *