PLNOG23, czyli tematy sieci 5G, cloud i bezpieczeństwa już we wrześniu omawiane w Krakowie!

zdjecie konferencja

This post is also available in: English

Ogólnopolska konferencja telekomunikacyjna powraca do Krakowa! Wśród nowości jest ścieżka Cloud, track poświęcony sieciom 5G oraz zupełnie nowa lokalizacja.

Co ciekawego w agendzie?

Jak zapowiadają organizatorzy, nowości pojawią się nie tylko w zakresie organizacyjnym, ale także merytorycznym. W agendzie konferencji pojawiły się dwie nowe ścieżki. Jedna z nich poświęcona jest Chmurze i rozwiązaniom cloudowym, a druga wdrożeniom technologii 5G.

W programie poruszane będą między innymi takie tematy, jak: biblioteka EHT-imaging, regularized maximum likelihood i pierwszy obraz czarnej dziury; oddziaływanie telefonii komórkowej na ludzi i środowisko, a także m.in.  jak powinien wyglądać test bezpieczeństwa chmury.

Kto będzie obecny?

Wśród potwierdzonych prelegentów znajdują się m.in.: dr inż. Maciej Wielgus (Uniwersytet Harvard), Maciej Lelusz (Chaos Gears / Inleo), dr inż. Michał Wągrowski (AGH), Piotr Wojciechowski (IT PLAYGROUND / CCIE.PL), Paweł Rzepa (Securing).

PLNOG23 odbędzie się 23-24 września w krakowskim hotelu Metropolo by Golden Tulip. PMR Market Experts jest partnerem tego wydarzenia. Specjalnie dla czytelników ICTMarketExperts.com, organizator przygotował kod promocyjny, który uprawnia do 15% zniżki – wystarczy podczas rejestracji podać kod: PMR_ICT.

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://plnog.pl/2019-2/agenda-2019/ 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *