Planowane zmiany w zarządzie Beyond.pl

Beyond-Data-Center

This post is also available in: English

Według nieoficjalnych informacji spółkę Beyond.pl czekają w najbliższym czasie zmiany personalne na poziomie zarządu. Odejście z firmy planuje członek zarządu Bartłomiej Danek oraz prezes zarządu Michał Grzybkowski.

Bartłomiej Danek odchodzi z zarządu Beyond.pl

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Bartłomiej Danek – członek zarządu do spraw sprzedaży i marketingu firmy Beyond.pl planuje odejście z zarządu spółki. Bartłomiej Danek pracował w poznańskim Beyond.pl przez trzy ostatnie lata. Bezpośrednio przed tym kierował sprzedażą w PayU i w Home.pl. W latach 2004-2011 zajmował różne stanowiska w polskim oddziale koncernu Microsoft. Wcześniej był zatrudniony w administracji centralnej: Kancelarii Premiera oraz Ministerstwie Nauki. Bartłomiej Danek Jest absolwentem Instytutu Ekonomicznego w Krakowie.

Rezygnacja Michała Grzybkowskiego

Odejście Bartłomieja Danka to nie jedyna zmiana, która ma mieć miejsce w zarządzie spółki. Nieoficjalnie wiadomo również, że współzałożyciel firmy Michał Grzybkowski planuje rezygnację ze stanowiska prezesa zarządu. W związku z tym spółka prowadzi rekrutację nowej osoby na to stanowisko.

Beyond.pl – profil działalności  

Spółka Beyond.pl została utworzona w 2005 roku. Od początku działalności firma skupiła się na kompleksowej obsłudze klientów. W chwili obecnej Beyopnd.pl jako jedyne centrum danych w Polsce świadczy kompleksowe usługi data center, chmury obliczeniowej gwarantując przy tym najwyższy standard bezpieczeństwa Rated 4 ANSI/TIA 942. Od 2018 r. Beyond.pl świadczy również usług chmur globalnych tj. Microsoft Azure i Azure Stack.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *