P4: Małgorzata Zakrzewska na czele nowego departamentu komunikacji

This post is also available in: English

P4 (Play Communications) zdecydował o utworzeniu w ramach swoich struktur nowego departamentu – departamentu komunikacji, w którym połączono funkcjonujące dotychczas osobno działy public relations, public affairs i komunikacji korporacyjnej.

Szefową departamentu komunikacji została Małgorzata Zakrzewska, do tej pory pełniąca funkcję dyrektora public affairs w spółce (zajmowała się m.in. komunikacją z samorządami w sprawie budowy nowych nadajników). Wcześniej, przez 10 lat była dyrektorem ds. korporacyjnych. Małgorzata Zakrzewska będzie raportować bezpośrednio do prezesa spółki P4 – Jeana-Marca Hariona. Poza tym zespół nowej komórki w firmie tworzą rzecznik prasowy Playa Marcin Gruszka i współpracujące z nim Ewa Sankowska-Sieniek oraz Matylda Walewska-Romanowska, a ponadto także Katarzyna Tajak-Pietrowska oraz Witold Tomaszewski.

Małgorzata Zakrzewska jest związania z P4 od 2005 r. i tym samym jest jednym z najstarszych stażem pracownikiem telekomu. Wcześniej znajdowała zatrudnienie w Merrill Lynch, gdzie współtworzyła biuro w Polsce. Jest absolwentką University of New South Wales w Sydney.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *