Orange zapowiada wzrost cen usług na kartę

This post is also available in: English

Od kwietnia br. wzrośnie cena oferty pre-paid w sieci Orange. Wzrost cen będzie dotyczył połączeń, wiadomości SMS i wiadomości MMS. Zmiany dotyczyć będą pięciu taryf na kartę.

Nowe ceny SMS i MMS w Orange

Od 1 kwietnia br. nastąpią zmiany w cenniku oferty pre-paid w sieci Orange. Wzrost cen dotyczyć będzie SMS i MMS w trzech taryfach: Orange Yes, Orange One i Orange Pop. SMS’y podrożeją o 5 groszy – z 15 groszy do 20 groszy za SMSa. Zmiana ta dotyczy taryfy Yes i One. MMS’y podrożeją we wszystkich taryfach o 100% – z 20 na 40 groszy za MMSa.

Droższe połączenia w ofercie na kartę

Nowe stawki dotyczyć będą również cen połączeń krajowych do sieci komórkowych i stacjonarnych, które wzrosną o 2 grosze za minutę. Zmiana ta nastąpi nieco później, bo zaplanowana jest na 30 kwietnia br. Dotyczyć ma ona z kolei pięciu taryf na kartę: Orange Free na kartę, Zawsze bez limitu, Orange Yes, Orange One i Orange Pop.

Podwyżki cen spowodują podrożenie opłat roamingowych

W związku z tym, że cenniki usług roamingowych w Unii Europejskiej bazują na ofercie krajowej, podrożeją również opłaty roamingowe. Zmiany dotyczyć będą również połączeń z numerami infolinii zaczynających się od 0800, 0801 i 0804.

Obecnie Orange jest drugim operatorem po P4, który wprowadził podwyżki w ofercie pre-paid.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *