Nowy prezes grupy 3S

Tomasz Mrozowski

This post is also available in: English

Tomasz Mrozowski od 1 lipca 2021 r. zostanie nowym prezesem grupy 3S. Na stanowisku zastąpi Piotra Pawłowskiego, który był związany z organizacją od ponad 10 lat.

Doświadczenie

Tomasz Mrozowski jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, Copenhagen Business School oraz KAIST MBA w Korei Południowej. Z samą firmą Play jest związany od 2015 r., w której pełnił funkcję dyrektora ds. rozwoju biznesu Play. W tym czasie prowadził również projekty strategiczne, m.in. związane z zakupem udziałów 3S przez P4. Natomiast od 1 lipca 2021 r. Tomasz Mrozowski zostanie nowym prezesem zarządu spółek wchodzących w skład Grupy 3S.

“To duże, fascynujące wyzwanie i ciekawy moment. Jesteśmy w trakcie ekspansji geograficznej – dynamicznie rozwijamy infrastrukturę i biznes w nowych aglomeracjach, poszerzamy też ofertę. Jestem jednak przekonany, że z zespołem 3S, z którym udało nam się zrealizować z sukcesem już wiele projektów, szybko osiągniemy pozycję najchętniej rekomendowanego ogólnopolskiego dostawcy rozwiązań ICT dla biznesu” – komentuje Tomasz Mrozowski.

Odejście Piotra Pawłowskiego

Na stanowisku prezesa zastąpi Piotra Pawłowskiego, który był związany z organizacją od ponad 10 lat. W 2011 dołączając jeszcze do TKP S.A., pełnił funkcje trenera biznesu i doradcę zarządu. W późniejszych latach był również członkiem zarządu i dyrektorem handlowym. Od października 2018 roku pełni funkcję prezesa i dyrektora zarządzającego.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *