Norbert Biedrzycki w Microsoft

microsoft biurowiec

This post is also available in: English

Norbert Biedrzycki objął stanowisko Head of Services CEE w Microsoft.

Pokieruje usługami w 36 krajach

Norbert Biedrzycki to menedżer z blisko 25 letnim stażem w branży IT. Pracował zarówno dla czołowych polskich podmiotów, firm doradczych, jak i zagranicznych korporacji. Od kwietnia kieruje usługami Microsoft w 36 krajach regionu CEE (Central and Eastern Europe). Ich zakres obejmuje doradztwo biznesowe i konsulting technologiczny, w szczególności w takich obszarach jak big data i sztuczna inteligencja, aplikacje biznesowe, cybersecurity, usługi premium oraz cloud.

Bogate doświadczenie

Poprzednio jako Vice President Digital McKinsey odpowiedzialny był za region CEE oraz usługi łączące doradztwo strategiczne i wdrażanie zaawansowanych rozwiązań informatycznych, od kompleksowej transformacji cyfrowej przez szybkie wdrożenia aplikacji biznesowych, rozwiązania i analizy big data, biznesowe zastosowania sztucznej inteligencji po rozwiązania blockchain i IoT.

Norbert Biedrzycki pełnił też funkcję Prezesa Zarządu i CEO Atos Polska, był również szefem ABC Data S.A. oraz Prezesem Zarządu i CEO Sygnity S.A. Poprzednio również pracował w firmie McKinsey jako partner, był dyrektorem działu usług doradczych, oraz rozwoju biznesu firmy Oracle.

Pasjonat nowych technologii

Pasją Norberta Biedrzyckiego są najnowsze technologie robotyzacja, zastosowania sztucznej inteligencji, blockchain, VR i AR, Internet Rzeczy, oraz ich wpływ na gospodarkę i społeczeństwo. Więcej na ten temat można przeczytać na blogu.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *