Netflix udostępnia pierwsze gry

gry mobilne - telefon

This post is also available in: English

Największa platforma streamingowa na świecie oficjalnie zaprezentowała pięć produkcji w ramach nowej oferty Netflix Games. Z usługi na razie mogą skorzystać wyłącznie użytkownicy systemów Android, jednak dostęp do produkcji w najbliższym czasie zyskają również urządzenia z systemem iOS. Z Netflix Games możemy korzystać za pomocą aplikacji mobilnej, umożliwiającej subskrybentom dostęp do wybranych tytułów bez dodatkowych kosztów.

5 tytułów

Obecnie oferta składa się z pięciu tytułów wśród których znalazły się: Stranger Things 1984, Stranger Things 3, Shooting Hoops, Card Blast oraz Teeter Up. Pierwsze produkcje w ramach oferty Netflix są głównie skierowane do miłośników gier mobilnych, jednak już dziś platforma zapowiada plany związane z rozbudową produkcji dla wszystkich miłośników gier komputerowych.

„Podobnie jak nasze seriale, filmy i programy specjalne, chcemy projektować gry dla każdego poziomu gry i każdego rodzaju gracza, niezależnie od tego, czy są to osoby doświadczone, oczekujące wyzwań, czy raczej takie, które w grach szukają rozrywki i relaksu. Cieszymy się, że w nadchodzących miesiącach będziemy nadal ulepszać nasze wrażenia z gier mobilnych i poszerzać naszą ofertę rozrywkową” – powiedział Mike Verdu, wicedyrektor ds. projektowania gier.

Podobne wpisy