Marcin Gruszka odchodzi z Play

This post is also available in: English

Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play, po 12 latach postanowił zakończyć współpracę z P4.

Pożegnanie na YouTube

O swoich planach Marcin Gruszka poinformował w typowy dla siebie sposób, czyli za pośrednictwem Twittera. Nagrał też film, który opublikował na własnym kanale w serwisie YouTube.

„Dziękuję Marcinowi za Jego innowacyjne podejście, wkład w codzienną pracę i rozwój Play. W tym czasie przeszliśmy drogę od nowicjusza z wielkimi aspiracjami do lidera rynku telefonii mobilnej z jeszcze większymi ambicjami. Zespół PR Play, którym kierował, wyznaczył nowy standard komunikacji PR na rynku operatorów sieci komórkowych”, powiedział Jean Marc Harion, prezes Play.

Play nie będzie mieć nowego rzecznika

Play nie planuje zatrudniania nowej osoby na stanowisku rzecznika prasowego. Wiadomo, że biurem prasowym operatora pokieruje Ewa Sankowska-Sieniek, ze wsparciem Katarzyny Tajak-Pietrowskiej. Natomiast pod kierownictwem Małgorzaty Zakrzewskiej, Dyrektora Departamentu Komunikacji Korporacyjnej Play, zostanie wprowadzony nowy model działania oparty na zaangażowaniu wszystkich członków zespołu i ekspertów Play w relacje z interesariuszami. Komunikację wewnętrzną poprowadzi Matylda Walewska-Romanowska, która będzie ściśle współpracować z biurem prasowym. O zmianach i nowej strategii operatora w tym zakresie pisaliśmy już w kwietniu.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *