Małgorzata Seck: transfer z Orange Polska do CANAL+

Małgorzata-Seck-CANAL+

This post is also available in: English

20 stycznia 2020 r. Małgorzata Seck dołączy do CANAL+ w Polsce i obejmie stanowisko wiceprezesa ds. programowych. Zastąpi na tym stanowisku Edytę Sadowską. Małgorzata Seck przez ostatnie cztery lata pracowała w Orange Polska, na stanowisku dyrektora telewizji i kontentu.

Małgorzata Seck dołączy do CANAL+ w Polsce

20 stycznia 2020 r. zasoby kadrowe CANAL+ w Polsce zasili Małgorzata Seck, która obejmie stanowisko wiceprezesa ds. programowych, odpowiadając m.in. za strategię programową, rozwój kanałów własnych, lokalne produkcje, współpracę z kanałami zewnętrznymi oraz strategiczne partnerstwa biznesowe. Małgorzata Seck przejmie w tym zakresie obowiązki Edyty Sadowskiej, która łączyła do tej pory równolegle pozycję prezesa zarządu i wiceprezesa ds. programowych CANAL+. Zarząd platformy cyfrowej podkreśla, że budowa atrakcyjnej dla widza oferty programowej to strategiczny cel CANAL+ w Polsce, dlatego pozycja wiceprezesa ds. programowych jest jednym z kluczowych stanowisk w organizacji.

Ponad 20-letnie doświadczenie w branży TV i VOD

Małgorzata Seck posiada ponad 20 lat doświadczenia z obszaru TV i VOD. W trakcie swojej kariery zawodowej odpowiadała m.in. za tworzenie i zarządzanie kanałami TV, rozwijanie oferty i produktów telewizji płatnej oraz nadzór nad produkcjami telewizyjnymi i filmowymi.

Małgorzata Seck przez ostatnie cztery lata pracowała w Orange Polska, na stanowisku dyrektora telewizji i kontentu.  Do jej obowiązków należało m.in. tworzenie i realizacja strategii obejmującej produkty oraz usługi TV i VOD.  W latach 2013-2014 związana była z operatorem Netia, gdzie pełniła funkcję dyrektora ds. rozwoju produktów video. Wcześniej, w latach 1998-2013, zajmowała stanowisko dyrektora kanałów MiniMini+, MiniMax/ZigZap, Hyper, Kuchnia+ i Domo+ w CANAL+ Cyfrowy SA.

Pierwotnie Małgorzata Seck miała zasilić zespół T-Mobile Polska

Niespełna miesiąc temu T-Mobile Polska podał informację o tym, że Małgorzata Seck dołączy do zespołu pracowniczego firmy, by prowadzić w niej departament pracujący nad rozwojem usług TV. Jak się okazuje zmiany te jednak nie doszły do skutku.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *