Ekspansja platformy player.pl

This post is also available in: English

Od 15 kwietnia tego roku zasięg oferty programowej TVN i Discovery Polska dostępnej na platformie player.pl został poszerzony o 11 krajów europejskich. Stworzony specjalny pakiet TVN International umożliwia Polonii legalny i bezpośredni dostęp online do kontentu serwisu w takich krajach jak Austria, Belgia, Cypr, Estonia, Francja, Grecja, Litwa, Łotwa, Niemcy, Portugalia i Włochy. Od lutego 2019 r. zagraniczna oferta player.pl dostępna jest również w Wielkiej Brytanii. W dalszych etapach nadawca OTT planuje poszerzać dostęp do pakietu o inne kraje, a usługa będzie na bieżąco rozwijana.

Widzowie platformy na nowo dodanych rynkach mogą wstępnie skorzystać z pakietu TVN International w ramach dwutygodniowego darmowego dostępu, a następnie zakupić go w promocyjnej cenie – 50 zł (cena regularna to 65 zł). Pakiet TVN International umożliwia oglądanie kanałów iTVN, iTVN Extra oraz TVN24. Dla widzów są dostępne produkcje filmowo-serialowe, wiadomości i publicystyka oraz programy TVN.

Tomasz Parfienowicz – dyrektor działu strategii komercyjnej i międzynarodowej dystrybucji Discovery Polska komentuje, że udostępnienie pakietu TVN International na kolejnych rynkach jest ważnym elementem rozwoju. Tym bardziej, że do tej pory treści TVN i Discovery Polska w ogóle nie były dostępne na niektórych terytoriach np. w Danii, Włoszech czy Austrii.

Od dawna pakiet skierowany do polskich widzów zagranicą oferuje też platforma ipla, której właścicielem jest Cyfrowy Polsat. Pakiet IPLA POLONIA, za cenę 45 zł miesięcznie, daje w wymiarze globalnym dostęp do siedmiu kanałów telewizyjnych, w tym m.in. Polsatu 1 i Polsat News, ale też FashionBox czy FightBox.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *