Bonus świąteczny dla pracowników T-mobile

T-Mobile-logo

This post is also available in: English

Zgodnie z decyzją Zarządu Deutsche Telekom, wszyscy pracownicy Grupy T-Mobile otrzymają dodatkowe bonusy świąteczne. Obejmie on ponad 200 tys. pracowników w ponad 50 krajach.

Świąteczny prezent dla pracowników

Na początku grudnia br. T-mobile poinformowało, że każdy pracownik należący do grupy Deutsche Telekom otrzyma dodatkowy bonus świąteczny. Mimo trudnego okresu związanego z pandemią Covid-19, zarząd chce podziękować wszystkim swoim pracownikom za zaangażowanie w tym szczególnie trudnym okresie. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie jest to świąteczny prezent dla ponad 200 tys. pracowników grupy Deutsche Telekom w ponad 50 krajach – w tym również w Polsce. Dodatkowa premia wyniesie 500 euro.

Do podziękowań przyłączył się również Andreas Maierhofer, prezes T‑Mobile Polska. – ,,Chciałbym się przyłączyć do podziękowań Tima i całego zarządu DT, ponieważ dzięki pracownikom T‑Mobile Polska, w tym bardzo trudnym czasie, udało się wprowadzić liczne ułatwienia w obsłudze klienta, wsparcie dla firm, szkół, uczelni, medyków, seniorów i najmłodszych czy przygotować ofertę Happy Friday, z której klienci skorzystali już ponad 10 mln razy”.

Dobre wyniki za III kw. 2020 r.

Pomimo kryzysu związanego z pandemią Covid-19 grupa T-mobile Polska odnotowała czwarty kwartał wzrostu przychodów rok do roku. Wzrost odnotowano również w bazie klientów. Na koniec III kw. 2020 r. T-Mobile Polska posiadała 11,07 mln użytkowników, o 163 tys. więcej niż w III kw. 2019 r.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *