Axis Communications: Dagmara Pomirska nowym szefem sprzedaży

This post is also available in: English

Dagmara Pomirska z początkiem grudnia bieżącego roku objęła stanowisko Sales Managera na Polskę, Ukrainę i Kraje Bałtyckie w firmie Axis Communications. Dagmara Pomirska będzie odpowiadała za rozwój sieci sprzedaży na tych rynkach.

Na stanowisku szefa sprzedaży Dagmara Pomirska zastąpiła Jakuba Kozaka. Zdaniem przedstawicieli kierownictwa Axis Communications zmiana kadrowa na tym stanowisku pozwoli m.in. na rozwinięcie sprzedaży w nowych obszarach działalności firmy. Rok 2018 był dla spółki wyjątkowy pod względem wyników sprzedaży, jak i dynamiki wzrostu.

Axis Communications jest dostawcą sieciowych systemów wizyjnych. Oferta Axis nie ogranicza się wyłącznie do prostego monitoringu, ale proponuje złożone rozwiązania w zakresie optymalizacji ochrony i biznesu, a także systemu komunikacji audio i kontroli dostępu. W portfolio firmy znajdują się również rozwiązania z obszaru inteligentnego monitoringu. Filozofia Axis Communications skupia się w tym zakresie na trzech priorytetowych wyzwaniach: bezpieczeństwie publicznym, ruchu ulicznym i parkowaniu oraz monitoringu stanu środowiska.

Dagmara Pomirska ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży IT. Przez ostatnie 6 lat związana była z firmą Xerox Polska, zajmując się sprzedażą i marketingiem. Wcześniej pracowała m.in. w Tech Data Polska, TCH Components i Datrontech Poland, gdzie odpowiadała za rozwiązania w zakresie druku a wcześniej za sprzedaż rozwiązań dla sieci komputerowych.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *