Asseco rozpoczyna współpracę ze Związkiem Cyfrowa Polska

rozwiązania-cyfrowe-laptop-biznes

This post is also available in: English

Do Związku ZIPSEE Cyfrowa Polska dołącza Asseco – jeden z liderów w branży IT zarówno w Polsce, jak i w Europie Środkowo-Wschodniej. Nawiązanie współpracy ma umożliwić upowszechnianie rozwiązań cyfrowych i edukowanie rynku w zakresie możliwości wykorzystywania technologii w biznesie.

Asseco

Asseco to firma, która od 1991 r. zajmuje się tworzeniem zaawansowanych technologicznie oprogramowań przeznaczonych dla firm z kluczowych sektorów gospodarki. Jako jeden z liderów w branży IT zarówno w Polsce, jak i w Europie Środkowo-Wschodniej, zatrudnia około 27 tys. pracowników w 60 krajach. W przeciągu 16 lat firma dokonała prawie 90 akwizycji, a jej spółki zależne są notowane m.in. na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz Giełdzie Papierów Wartościowych w Tel Awiwie.

Połączenie sił ze Związkiem Cyfrowa Polska

Dzięki nawiązaniu współpracy Asseco oraz Związek Cyfrowa Polska będą dążyć do upowszechniania rozwiązań cyfrowych i edukowania rynku w zakresie możliwości wykorzystywania technologii w biznesie.

Obecnie rozwój e-usług jest kluczowym rozwiązaniem nie tylko dla firm, ale także dla obywateli i administracji publicznej. Dodatkowo procesy takie jak paperless oraz e-podpisy przyczyniają się do zwiększenia poziomu cyberbezpieczeństwa. Wraz z digitalizacją są najistotniejszym wyzwaniem dla polskiego biznesu i administracji, a wspólne działanie firm zapewni wszystkim pożytek i pozwoli na wydajne czerpanie z korzyści dostępnych rozwiązań cyfrowych.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *