Amazon Prime Video dostępny w ofercie sieci Play

This post is also available in: English

P4, operator sieci Play, nawiązał współpracę z amerykańskim dostawcą usług SVOD – Amazon Prime Video. W Polsce jest to już drugi operator komórkowy, po T-Mobile Polska, dający dostęp do serwisu swoim klientom. Na rynku VOD P4 jest również partnerem takich dostawców jak HBO GO oraz Netflix.

Partnerstwo P4 i Amazon Prime Video

P4, operator sieci Play, rozwijając ofertę usług dodanych w segmencie video, nawiązał partnerstwo z Amazon Prime Video. Nowa oferta Playa skierowana jest do każdego abonenta, który decyduje się podpisać nową umowę, przedłużyć starą lub przenieść numer. Dotyczy to nie tylko klientów indywidualnych, ale też biznesowych. Dzięki tej promocji można używać Amazon Prime Video przez pierwszy niepełny i 6 kolejnych okresów rozliczeniowych.

Aktywować usługę można w każdym salonie Play, telefonicznie lub w e-shopie. Otrzymuje się SMS z linkiem aktywacyjnym ważnym przez 30 dni. W tym czasie można założyć darmowe konto w  Amazon Prime Video. Niestety jeżeli ktoś posiada już konto, to nie będzie mógł go przedłużyć.

Amazon Prime Video to serwis streamingowy oferujący filmy i seriale na żądanie. Działa na podobnej zasadzie jak Netflix. Obecnie oferuje w Polsce około 1 260 filmów i seriali, w tym wiele o jakości 4K. Liczba ta jest nieco mniejsza niż u konkurencji, jednak znajdują się tam często unikatowe pozycje. Aplikacja dostępna jest na smartfony i tablety, na konsolach, a także niektórych smart TV. Dodatkowo można korzystać za pomocą przeglądarki. Standardowa cena za miesiąc dostępu to 25 zł.

Amazon Prime Video kolejnym serwisem SVOD w ofercie Play

Współpraca P4 z Amazon Prime Video to kolejne partnerstwo operatora z serwisem oferującym seriale i filmy na żądanie. Z końcem 2016 r. P4 nawiązał współpracę z HBO GO, w 2017 r. z ShowMax (serwis został wycofany z rynku polskiego pod koniec 2018 r.), a rok później z Netflixem. Obecnie Play współpracuje ze wszystkimi największymi na świecie serwisami streamingowymi.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *