Adam Małysz pomoże w tworzeniu gier komputerowych

gaming - konsola

This post is also available in: English

Polska spółka Road Studio rozpoczyna współpracę z Adamem Małyszem. Zadaniem sportowca będzie udzielenie wsparcia merytorycznego w tworzeniu gier w tematyce off-road.

Współpraca Adama Małysza z Road Studio

Polska spółka Road Studio specjalizuje się w produkcji gier symulacyjnych, takich jak Truck Simulator bądź Motorcycle Simulator. Wkrótce po zrealizowaniu pierwszej oferty publicznej, studio rozpoczęło współpracę ze znanym sportowcem, Adamem Małyszem, a tym samym zapewniło swoich akcjonariuszy o szybkich postępach działalności.

Obie strony podpisały list intencyjny, natomiast negocjacje warunków współpracy wciąż trwają. Adam Małysz zasłużył się dla polskiego sportu nie tylko w dziedzinie skoków narciarskich, ale także startował jako kierowca rajdowy. To właśnie dzięki zainteresowaniu motoryzacją oraz startom w rajdach, sportowiec będzie doradzał w spółce w tworzeniu gier komputerowych w tematyce off-road. Dodatkowo, firma ma w planach zadebiutowanie na giełdzie. 

Popularność gier sportowych wśród sportowców

Potencjał gier komputerowych cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród sportowców, bowiem sam Robert Lewandowski jest współudziałowcem spółki Movie Games. Piłkarz wyraził nie tylko chęć do pomocy przy tworzeniu gier w tematyce piłki nożnej, ale także przy współpracy studia PlayWay założył własną spółkę gamingową o nazwie RL9 Sport Games. Debiutancką grą będzie symulator trenera piłki nożnej. Podobnie jak Małysz, Lewandowski zarówno w Movie Games jak i w RL9 Sport Games będzie służył swoją wiedzą merytoryczną i doświadczeniem, co z pewnością udoskonali produkcję gier.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *